مطلب جنجالی و شوکه کننده امضای توافقنامه بین رئیس جمهورامریکابا مجودات فرازمینی

درباره سایت
کاوشگران اسرار ایران باستان
دعانوسی و سرکتاب قرانی افشاگری درباره علوم غریبه اسرارقرانی دعاهای مجرب طلسمات سحروجادو پیشگویی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

مطلب جنجالی و شوکه کننده امضای توافقنامه بین رئیس جمهورامریکابا مجودات فرازمینی
تعداد بازديد:9199

با سلام به شما سروران عزیزامیدوارم که حال دلتون خوب باشه و هیچوقت حال دلتون بد نشه

انشالله خدا قبل اینکه جیب وحساب بانکی تونو پر از پول کنه اول چشم دلتونو سیرکنه یادتون باشه اگر چشم و دل کسی سیر نباشه کل عالم هم پول و طلا و ثروت بشه و بهش بدن امکان نداره ضره ای لذت ببره ولی اگر چشم و دل ادم سیر باشه با حقوق کارگری و تمام کمبودها چنان لذتی از زندگی میبره و خوشبخت میشه که هیچ پادشاهی مثل اون احساس خوشبختی نکرده و نخواهد کرد پس همیشه قبل دعاکردن برای پول و ثروت از خدا بخواهید دلتونو سیر کنه که اگر اینکارو کردید خوشبخت میشید انشالله.

در این قسمت از مطالب ما و فرازمینی ها یک مطلب فوق العاده جنجالی و تامل برانگیز داریم 

مطلبی که حتما شمارا شوکه خواهد کرد یک مطلب عجیب و خاندنی از موجودات فضایی مطلبی که موی تن انسان را سیخ میکند 

این مطلب امضای توافقنامه دولت امریکا با موجودات بیگانه را مطالعه کنید و از مطالعه این مطلب حیرت زده شود

امضای توافقنامه میان رئیس جمهور آمریکا و بیگانگان فضایی

 

یوفولوژیست‌ها ادعا می‌کنند آیزنهاور در دوران ریاست‌جمهوری‌اش توافقنامه‌ای ویژه با فرازمینی‌ها امضا کرده است.

در بخش نخست از «سلسله گزارشهایی درباره یوفوها» به بازتاب خبر تأیید واقعی‌بودن فیلم‌ها و تصاویر منتشرشده درباره پرنده‌های ناشناس پرداخته شد که دهه‌ها با توجیهات مختلف تلاش می‌شد صحت آنها محل تردید و شک قرار گیرد.

 

در بخش دوم درباره پروژه محرمانه ارتش آمریکا در خصوص اشیاء پرنده ناشناس گفته شد. در بخش سوم نیز به ماجرای مشهور و شنیدنی رازول و منطقه فوق سری ۵۱ در ایالت نوادا پرداخته شد.

 

در این بخش از گزارش اما به ادعاها در خصوص دیدار آیزنهاور با بیگانگان فرازمینی و امضای توافقنامه‌ای میان او و فرازمینی‌ها می‌پردازیم.

 

دیدار آیزنهاور با فرازمینی‌ها، شایعه یا واقعیت؟

کسانی که در زمینه یوفو‌ها و دیدار موجودات فرازمینی از زمین تحقیق می‌کنند، مدعی هستند، آیزنهاور، رئیس جمهور پیشین آمریکا سه بار با موجودات فرازمینی دیدار کرد. اما ماجرای ادعایی از چه قرار است؟

 

«دوایت دیوید آیزنهاور» معروف به آیک، «ژنرال پنج ستاره ارتش» بود که از سال ۱۹۵۳ تا ۱۹۶۱ به عنوان سی و چهارمین رئیس جمهور آمریکا فعالیت داشت. وی اعتقادی قوی به حیات در دیگر سیاره‌های جهان داشت. در فوریه ۱۹۵۴ زمانی که وی در حال گذراندن تعطیلات در «پالم اسپرینگز» (شهری در جنوب کالیفرنیا) بود، در بعد از ظهر روز شنبه ناپدید می‌شود و حتی در مراسم عمومی شام هم که از پیش برنامه ریزی شده بود، شرکت نمی‌کند. وی تا اواخر صبح روز بعد ناپدید بود. در پی این حادثه رسانه‌ها از محل احتمالی حضور آیزنهاور سؤال می‌کنند و کاخ سفید در پاسخ این پرسش اعلام کرد که دندان آیک (آیزنهاور) خرد شده و او پیش دندانپزشک رفته است.

 

در همان زمان شایعاتی مطرح شد که او در همان نزدیکی، با موجودات فضایی در پایگاه نیروی هوایی ادواردز (Edwards AFB) دیدار کرده است. اما ماجرای دندانپزشکی رفتن آیزنهار پس از تحقیقاتی که از سوی «پیتر کارلسون» نویسنده واشنگتن پست به انجام رسید، منتفی شد. وی با تکذیب مسأله دندان شکسته آیزنهاور، بیان آن را به نوعی پوشش برای مخفی کردن اصل ماجرا دانست.

 

آیزنهاور به دندان پزشکی نرفته!

اما در گزارشی که «کتابخانه ریاست جمهوری آیزنهاور» در خصوص جزئیات سوابق پزشکی و دندان پزشکی وی منتشر کرده، هیچ اشاره‌ای به شکستگی و یا خرد شدن دندان و یا رفتن به دندان پزشکی وجود ندارد. کتابخانه آیزنهاور همچنین کپی نسخه تأییدیه‌ای را دارد که برای فردی فرستاده شده و نشان از دیدار آیزنهاور با فردی در زمان حضورش در پالم اسپرینگز دارد. همچنین سال‌ها بعد بیوه دندانپزشک آیزنهاور گفت به یاد ندارد که همسرش گفته باشد که کار دندانپزشکی برای رئیس جمهور انجام داده است.

 

تأیید دیدار آیزنهاور با موجودات فرازمینی!

اما عجیب‌تر از این، تأیید دیدار آیزنهاور با موجودات فضایی از سوی یک مقام دولتی آمریکا بود. طبق گزارش پایگاه هاف پست (هافینگتن پست سابق) «تیموثی گود» نماینده سابق کنگره و مشاور پنتاگون در گفت‌وگو با شبکه «بی بی سی ۲» اعلام کرد آیزنهاور سه ملاقات محرمانه با موجودات فضایی داشته است.

 

وی در این خصوص گفت: موجودات فضایی (تاکنون) تماس‌های رسمی و غیررسمی با هزاران نفر نفر از مردم جهان برقرار کرده اند. تیموثی گود در پاسخ به اینکه چرا موجودات فضایی به سراغ افراد مهمی مانند باراک اوباما نمی‌روند، گفت: خب قطعا من می‌توانم به شما بگویم که در سال ۱۹۵۴، رئیس جمهور آیزنهاور سه برخورد و ملاقات با موجودات فضایی داشت که این دیدار‌ها در پایگاه‌های هوایی از جمله در پایگاه نیروی هوایی هالومن در نیومکزیکو صورت گرفت.

 

وی افزود: افراد بسیاری هم شاهد این ماجرا بوده اند. آیزنهاور و دیگر مقامات اف بی آی، دیدار با موجودات فضایی را با پیام‌های تله پاتیک برقرار کردند.

 

امضای توافقنامه میان آیزنهاور و بیگانگان فضایی!

طبق اعلام طرفداران نظریه توطئه و یوفولوژیست ها، دوایت آیزنهاور قراردادی محرمانه با بیگانگان فضایی منعقد کرده بود که به «پیمان گریادا» (Greada Treaty) معروف است.

 

طبق ادعای این گروه، در توافق امضا شده میان آیزنهاور و بیگانگان فضایی، هیچ کدام از طرفین نباید در امور دیگری دخالت کند. همچنین طبق این معاهده، بیگانگان فضایی فناوری خود را در اختیار دولت آمریکا خواهند گذاشت و در مقابل، اجازه خواهند داشت انسان‌ها را برای انجام آزمایش‌های مختلف بربایند؛ به شرط آنکه اسامی افراد ربوده شده را به کمیته محرمانه دولت آمریکا موسوم به «مجستیک ۱۲» (Majestic ۱۲) ارائه دهند.

 

دستور اخیر دونالد ترامپ برای ایجاد «نیروی فضایی» نیز سبب شد طرفداران این نظریه، این اقدام را به عنوان سندی برای ادعا‌های خود در این خصوص قلمداد کنند.

 

مهر تأیید وزیر دفاع اسبق کانادا بر حضور بیگانگان فضایی در زمین!

«پل هلیر» وزیر دفاع اسبق کانادا در سال‌های ۱۹۶۳ تا ۱۹۶۷ در سال ۲۰۱۴ در مصاحبه‌ای جنجالی با شبکه راشاتودی ادعای عجیبی را مطرح کرد که توجه رسانه‌ها را برانگیخت. وزیر دفاع سابق کانادا در مصاحبه با این شبکه در پاسخ به این پرسش که «چرا شما می‌گویید که یوفو‌ها به اندازه هواپیما‌های بالای سر ما، واقعی هستند» گفت: «بخاطر آنکه می‌دانم آن‌ها هستند، و هزاران سال است که از این سیاره بازدید می‌کنند.» وی همچنین در سخنانی حیرت انگیز گفت که فدراسیونی از موجودات فضایی وجود دارد که قوانینی نیز برای خود دارند.

 

اظهارات بی سابقه در خصوص یوفوها از زبان یک مقام سابق دولتی کانادا در آن زمان سبب توجه رسانه ها شد. پایگاه اینترنشنال بیزینس تایمز با انتشار مصاحبه وزیر دفاع کانادا نوشت: «بیگانگان فضایی در میان ما زندگی می کنند؛ یک سیاستمدار بلندپایه این سخنان را مطرح می کند. کسی که از آمریکا خواسته تا اسناد محرمانه یوفوها را فاش کند.»

 

آیا مشاهده یوفوها تنها در آمریکا اتفاق افتاده و تمامی این اخبار، صرفا با هدف خاصی منتشر می شود؟ در قسمت پنجم و پایانی از سلسله گزارشها درباره یوفوها، به روایت ماجرایی از تعقیب و گریز بیگانگان فضایی که سالها پیش در پایتخت کشورمان، تهران، به وقوع پیوست، پرداخته می‌شود.

بخش نظرات این مطلب قوانین سایت برای ارسال نظر : نظرات حاوی کلمات رکیک فحاشی تهمت دروغ افترا به هر شخص انسان یا مردم هر کشوری ممنوع است.نظر تمام افراد و کاربران محترم و هرکسی عقیده خاص خودش را دارد پس بی احترامی به کاربر های دیگر بخاطر نوع نگرش و دیدگاهش ممنوع است خطاب قرار دادن کاربران دیگر با الفاظ رکیک به عنوان نقد کردن نظرات و دیدگاهش ممنوع بوده و نظراتی که در ان قوانین سایت رعایت نشده باشد منتشر نخواهد شد.نوع رفتار و گفتار ما نشان دهنده نوع ادب خانوادگی و بازتاب ادب و رفتار پدر و مادر مان و نوع تربیت انهاست لطفا بهم احترام بگذاریم حتی با نظرات دیگران مخالف باشیم
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]