یک پیشگویی عجیب بعد از یک سال کما

درباره سایت
کاوشگران اسرار ایران باستان
دعانوسی و سرکتاب قرانی افشاگری درباره علوم غریبه اسرارقرانی دعاهای مجرب طلسمات سحروجادو پیشگویی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

یک پیشگویی عجیب بعد از یک سال کما
تعداد بازديد:9598

یک پیشگویی عجیب بعد از یک سال کما

خهمیشه پیشگویی ها را به جادوگران روشن بین ها و افرادی خاص نسبت میدادند افرادی که قدرت فراطبیعی داشتن و انسانهایی عجیب با کارهای عجیب و باورنکردنی بودند حال در این شکی نیست که قدرت پیشگویی  اینده کار هرکسی نیست و انسانهایی انگشت شماری در هر نسل به این قدرت دست پیدا میکنند که از دو طریق به این قدرت میرسند یکی از طریق قدرت الهی و نیروهای خیر و مثبت که فرشتگان و ارواح متعالی که جایگاه خوبی دارند به خواست و فرمان خداوند و دستور ایشان

پیشگویی X جادوگران X جن X پیشگویی جادوگران X پیشگویی شیاطین X پیشگویی های اینده X قدرت پیشگویی جن X پیشگویی آینده X اموزش احضار جن X اموزش ظاهر شدن جن X انسانهای عجیب X قدرت پیشگویی آینده X احضار فرشتگان و ارواح اموزش X الهام ارواح و جن در خواب X نشاندادن اینده در خواب چیست X افشاگری های اسرار مخفی X علوم غریبه X علوم و دانش فوق محرمانه X پیشگویی دقیق اینده با قران X تواریخ آینده 

23:13:45اقدام به کمک به انسانها میکنند که این کمک نیز به چند بخش و چند روش خاص انجام میشد مانند الهام در خواب و  نشان دادن آینده و اتفاقامهم در خواب دادن علوم و دانش فوق محرمانه و علوم سری که این علوم هم درجاتی دارد و هر درجه باعث افشای اسرار غیرقابل دید برای دیگر انسانها هست اما با داشتن این علوم غریبه به اندازه وسعت علم اسرار مشخص خواهد شد و مورد دیگه پیشگویی با کتب اسمانی هست که این  هم علومی میخواهد  که درک ایات و  چگونگی  استراج و فهمیدن راه استراج اسرار را به دست انسان میدم که چون خداوند تمام  علم و اسرار هرچه افریده در این کتب گنجانده پس به هرکس که ظرفیت و توان تحمل دیدن اسرار را دارد مقدار معینی علم به این افراد میدهد و یا روش های دیگر که گفتن همه انها در این دیک مطلب نمیگنجد و ان را به مطلب دیگری موکول میکنیم و اما روش دوم که از طریق نیروهای شر شیاطین و جنیان به انسان داده میشود که این هم بخاطر  لغزشها و اشتباهات خود انسان است که باعث تباه شدن اینچنینی یک فرد میشود در این روش پیشگویی جن و پیشگویی های شیاطین به انسان القاء میشود یا با احضار جن و ظاهر شدن جن در برابر ادم به او از اینده میگوید هرچند که اینهم به خواست خداوند است و هیچ نیرویی از قدرت و نیروی خدا توان گریز ندارد و هرچیزی زیر سلطه اوست و هرچه میشود به خواست اوست حالا در این مطلب شمارا با داستان معلمی عادی که بعد از کما  رفتن و بهوش امدن ادعایی عجیب کرد که باهم مطالعه میکنیم

 ‍ در سال 1921 میلادی يك معلم سويسي بنام پائول ديناخ به دليل يك عارضه به كما مي رود و براي يكسال در همان حالت باقي مي ماند .پس از يك سال بهوش مي آيد و از اتفاقات عجيب مي گويد او ادعا مي كند در طي مدتي كه بيهوش و در كما بوده است روحش به داخل بدن فردي در سال 3906 حلول كرده است و او اكنون از تاريخ دو هزاره بشر يعني هزاره 2000 و تا اواخر 3000 مطلع است. ديناخ بلافاصله پس از بهوش آمدن چون احساس مي كند ممكن است زياد زنده نماند تمام اطلاعاتش از سرنوشت بشر تا اواخر هزاره سوم يعني تا سال 3906 را يادداشت مي كند . او از اينرو مهمترين اتفاقاتي كه تا سال 3906 بر بشريت اتفاق افتاده است را مكتوب مي نمايد و بعدها بر اساس آن كتابي تخت عنوان تواريخ آينده به چاپ مي رسد نسخه انگليسي اين كتاب در اينترنت موجود است. خلاصه اي بر گرفته از كتاب او به شرح زير است.

همچنین بخوانید :

جدیدترین پیشگویی از حقایق وحشتناک که در شرف وقوع هستند.اخطار فوری دنیا آماده باشد

 

🔹از سال 2000 تا 2300 : بشريت همچنان درگير مسائل رشد جمعيت،تخريب هاي زيست محيطي ،نابرابري هاي اقتصادي،مشكلات و معضلات پولي و مالي،تغذيه، بي آبي، جنگ و غيره هستند.مردم بشدت درگير اين مشكلات هستند و هيچ توجهي به ارتقا بعد روحاني شان ندارند.

🔹سال 2204 : بشر مريخ را فتح كرده و تعداد زيادي از جمعيت به انجا رفته اندچيزي در حدود 20 ميليون انسان در مريخ زندگي مي كنند.اما در سال 2265 يك بلاي طبيعي همه انها را از بين مي برد و انسان ديگر هرگز به فكر بازگشت به مريخ نمي افتد.

🔹سال 2309: در نتيجه مشكلات و معضلات جهاني بلاي بزرگي زمين را در بر مي گيرد و يك جنگ بزرگ جهاني در مي گيرد بطوريكه بيشتر جمعيت سياهپوستان و زردپوستان از بين مي روند.

🔹سال 2396: يك اتفاق مهم روي مي دهد و يك پارلمان جهاني با شيوه انتخابات تمام ملل دنيا بوجود مي آيد اما اعضاي پارلمان سياستمداران نيستند بلكه دانشمندان ،متخصصان و فعالان حقوق بشري هستند. چيزي بنام پول ديگر وجود ندارد.منابع به تناسب در بين مردم تقسيم مي شود و بدليل كاهش شديد جمعيت وفور نعمت وجود دارد و فقر وجود ندارد. زندگي خيلي راحت شده مردم ساعات كمي كار مي كنند.مشكلات جمعيت،زيست محيطي ،تغذيه بطور كامل حل شده اند.يك حكومت جهاني شكل گرفته اما حكوكت هاي كشورها براي دو سه قرن با ان مخالفت مي كنند. با وجود اين اتفاقات خوشايند اما انسان از لحاظ روحاني هنوز بسيار ضعيف است بطوريكه به آن عصر سياه گفته مي شود .عصر سياه تا سال 3400 ادامه مي بايد.

🔹3382 : در اين سال اتفاقي بي سابقه روي مي دهد و تغييراتي در انسان بوجود مي آيد. مردم يكي پس از ديگري داراي يك قوه و توانايي روحاني مي شوند كه به ان فرا بينش گفته مي شود. دسترسي به انوار روحاني متعالي و دانش مستقيم كه خلاقيت هاي عظيم و درك و بينش و رفتار متعالي به انسان اعطا مي كند. يك جهش در تكامل روحاني انسان به يكباره حادث مي شود و عصر سياه به پايان مي رسد.

🔹3400 تا 4000 : دوران طلايي پس از هزار سال دوران سياه از راه مي رسد. حكومت جهاني اينك ديگر شامل دانشمندان و تكنوكرات ها نيست بلكه افرادي بنام مبتكران جهاني امور را در دست دارند. شخصيت هايي كه بطور همزمان كيفيات و قابليت هاي يك فيلسوف ،هنرمند،دانشمند و... را دارند. همه چيز در جامعه اعم از غذا،پوشاك،خانه،حمل و نقل مجاني است و چيزي به عنوان مالكيت خصوصي وجود ندارد. اشتغال كلا 2 سال است و مردم در سن 17 تا 19 سالگي كار مي كنند و سپس بازنشسته مي شوند.جمعيت زمين زير يك ميليارد نفر است .قوانين بسيار اندك مي باشد زيرا معضلات اجتماعي نظير جرائم و امثالهم وجود ندارد زيرا انسان به درجه اي از تعالي روحاني رسيده است كه چيزي بنام تخلف و قانون گريزي وجود ندارد.

 

 

بخش نظرات این مطلب قوانین سایت برای ارسال نظر : نظرات حاوی کلمات رکیک فحاشی تهمت دروغ افترا به هر شخص انسان یا مردم هر کشوری ممنوع است.نظر تمام افراد و کاربران محترم و هرکسی عقیده خاص خودش را دارد پس بی احترامی به کاربر های دیگر بخاطر نوع نگرش و دیدگاهش ممنوع است خطاب قرار دادن کاربران دیگر با الفاظ رکیک به عنوان نقد کردن نظرات و دیدگاهش ممنوع بوده و نظراتی که در ان قوانین سایت رعایت نشده باشد منتشر نخواهد شد.نوع رفتار و گفتار ما نشان دهنده نوع ادب خانوادگی و بازتاب ادب و رفتار پدر و مادر مان و نوع تربیت انهاست لطفا بهم احترام بگذاریم حتی با نظرات دیگران مخالف باشیم
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]