خدایان مرموز قبایل دوگونها و علم اسرار امیزشان

درباره سایت
کاوشگران اسرار ایران باستان
دعانوسی و سرکتاب قرانی افشاگری درباره علوم غریبه اسرارقرانی دعاهای مجرب طلسمات سحروجادو پیشگویی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

خدایان مرموز قبایل دوگونها و علم اسرار امیزشان
تعداد بازديد:9392

خدایان مرموز  قبایل  دوگونها و علم اسرار امیزشان
  1. خدایان مرموز قبایل دوگونها و علم اسرار امیزشان
در این مطلب از سایت (کاوشگران اسرار ایران باستان ) با قبایل دوگونها و خدایان فرازمینی انها اشنا خواهیم شد که در سه قسمت 1دوگونها و فرازمینی های سیروس 2 دوگونها با اطلاعاتی عجیب و سطح بالا و علوم نجومی که از خدایان خود گرفته اند 3 فاش شدن اطلاعاتی از بزرگان قبایل دوگونها که حاوی مطالب بسیار شگفت آور است .
ما باشما امروز این مطلب را بررسی خواهیم کرد مطلبی جالب که قطعا برای هرکسی عجیب و جالب خواهد بود اما صبر کنید در واقع مطلب مورد نظر ما این موضوع دوگونها نیست مطلب اصلی ما بعد این موضوع خواهد بود که قطعا برای هرکسی که آن را مطالعه کند چه پیر باشد چه جوان چه مرد باشد چه زن چه نوجوان باشد یا جوان و میانسال از هر قشری از جامعه که باشید از هر منطقه ای به هر فرهنگ و زبانی که باشید فرق ندارد
خدایان مرموز X قبایل دوگونها و علم اسرار امیزشان X جادوگری عجیب X چشم بندی شگفت انگیز X کارهای مرموز X کارهای حیرت انگیز X استاد علوم غریبه X استاد بزرگ علوم سری X غرب افریقا X خاستگاه دقیق دوگون ها X کاهنان دوگون ها X تمدن باستانی سومر X اداب و رسوم تمدن باستانی X کشتی های فضایی X خدایان روزی باز خواهند گشت

خدایان مرموز قبایل دوگونها و علم اسرار امیزشان

 

در این مطلب از سایت  کاوشگران اسرار ایران باستان با قبایل دوگونها و خدایان فرازمینی انها اشنا خواهیم شد که در سه قسمت 1دوگونها و فرازمینی های سیروس 2 دوگونها با اطلاعاتی عجیب و سطح بالا و علوم نجومی که از خدایان خود گرفته اند 3 فاش شدن اطلاعاتی از بزرگان قبایل دوگونها  که حاوی مطالب بسیار شگفت آور است .

ما باشما امروز این مطلب را بررسی خواهیم کرد مطلبی جالب که قطعا برای هرکسی عجیب و جالب خواهد بود اما صبر کنید در واقع مطلب مورد نظر ما این موضوع دوگونها نیست مطلب اصلی ما بعد این موضوع خواهد بود که قطعا برای هرکسی که آن را مطالعه کند چه پیر باشد چه جوان چه مرد باشد چه زن چه نوجوان باشد یا جوان و میانسال از هر قشری از جامعه که باشید از هر منطقه ای به هر فرهنگ و زبانی که باشید فرق ندارد قطعا با مطالعه ان تعجب زده خواهید شد و همزمان سوالاتی در ذهن شما شکل خواهد گرفت سوالاتی که هیچوقت جواب درست و واقعی ان را نخواهید یافت و هر چقدر به دنبال پیدا کردن جواب بروید سوالات عمیقتر و پیچبده تر جدید ذهن شمارا درگیر خواهد کرد که نه تنها گره ای از کار شما باز نمیکند بلکه گره به روی گره خواهد زد بر همین اساس شما برای گریز از این سوالی که درگیرتان کرده از پیش خودتان برای قانع کردن خودتان جوابهایی برای آن سوال و سوالات حوابهایی خواهید داد که ذهنتان را از ان راحت کنید اما سوال و سوالات شما و جوابهایتان چیست ؟؟ شگفت آور است بگوییم ما از حالا نه تتها سوالات شما را میدانیم بلکه جواب هایتان را نیز میدانیم تعجب کردید ؟؟؟ اما صبر کنید این را بگوییم که این کار ما جادوگری عجیب و چشم بندی شگفت انگیز و کارهای مرموز نیست فکر نکنید اینکار از کارهای حیرت انگیز استاد علوم غریبه  منظور همان ( استاد    ) استاد بزرگ علوم سری هست نه اصلا حالا به وقتش به شما تمام اینها را در زمان و جای خود در مقاله ای مناسب که هم اکنون در دست نگار است و به زودی منتشر خواهد شد خواهیم گفت پس حتما حتما حتما ( توصیه مدیران و ادمین های سایت که بشدت توصیه میشود ) مطالب را پیگیری کنید و مطلب بعدی را از دست ندهید چراکه با مطالبی عجیب اما واقعی و با جوابهایی عجیبتر ولی درست واقعی مواجه خواهید شد که قطعا جواب سوالات مهمی که شاید سالها شمارا درگیر خود کرده و جوابی برایش ندارید و اگر مطالب بعدی را از دست بدهید شاید دیگر هرگز به حقایق و سوالات خود دست پیدا نکنید اهمیت مطالب بعدی با مطالعه انها برایتان اشکار خواهد شد پس مطلب بعدی را از دست ندهید حال به سراغ موضوع این مطلب برویم باما همراه باشید.

دوگونها و فرازمینی های سیروس .بخش1

 

✅دوگون ها قبيله اي هستند که در بخش اصلی ناحیه ی «بندیاگارا» و «دوانتزا» در مالی ، در غرب آفریقا ساکن شده اند.

این منطقه از سه ناحیه ی زمین شناسی تشکیل شده است:قسمت هموار،قسمت صخره ای وقسمت مسطح.در داخل این ناحیه دوگون ها که تفریبا تعداد آن ها 300000 نفر می باشد دارای متمرکزترین جمعیت هستند.✅به امتدادی 200 کیلومتری نواحی پرتگاهی صخره ای نام صخره های بندیاگارا را داده اند.

خاستگاه دقیق دوگون ها ، مانند تمدن های کهن دیگر ، نامعین است. تمدن آن ها ، در شباهت بسیاری با آداب و رسوم تمدن باستانی «سومر» پدیدار شد.هر دوی این تمدن ها از افسانه هایی سخن می گویند که آفرینش آن ها را توسط خدایانی می داند که از آسمان توسط کشتی های فضایی آمدند و جالب تر این که می گویند آن خدایان روزی باز خواهند گشت!✅منبع اطلاعات و دانش آن ها شاید به زمان کاهنان مصر باستان برسد.در سال 1930 میلادی ، 4 کاهن دوگون ، مهم ترین و ارزشمند ترین سنت های نا گفته و در راز نگاه داشته شان را با دو انسان شناس فرانسوی ، به نام های «مارسل گریال» و «گرمین دیه ترلن» ، با 15 سال شاگردی و کارآموزی  این دو فرانسوی در قبیله در میان گذاشتند.✅این ها افسانه های مرموز و در راز مانده ای در مورد ستاره ی سیروس( شعرای یمانی یا در فارسی به آن «شباهنگ» و در انگلیسی به آن “Sirius” می گویند.)  که 6/8 سال نوری با زمین فاصله دارد بود.

کاهنان دوگون می گویند که ستاره ی سیروس دارای ستاره ی همدمی است که از چشم انسان پوشیده و نامرئی است.✅آنها حتی اظهار می کنند که این ستاره مدار بیضوی با دوره ی گردش 50 ساله ای دارد که به دور ستاره ی سیروس می گردد که این ستاره کوچک و به طرز شگفت انگیزی سنگین است و به دور محور و قطب خود دوران می کند و می چرخد.✅آن دو فرانسوی به طور ابتدایی این معلومات را در یک مجله ی گمنام انسان شناسی منتشر کردند، زیرا آن ها قدر و اهمیت اختر شناسی و علمی این اطلاعات مهم را نمی دانستند.✅چیزی که آن ها نمی دانستند این بود که از سال 1844 میلادی ، اختر شناسان به این نکته مظنون شده بودند که ستاره ی سیروس همدمی دارد ، یعنی آن ها حدس زده بودند که این ستاره باید همدمی داشته باشد. هنگامی که آن ها با رصد های انجام شده پی بردند که ستاره ی سیروس در مسیر خود تلو تلو می خورد و لنگ می زند و می لرزد ، گمان آن ها به یقین و واقعیت تبدیل شد.

✅در سال 1862 ، الوان کلارک ستاره ی همدم ستاره ی سیروس را کشف کرد(سیروس ب) که با کشف او معلوم شد که این ستاره منظومه ای دو ستاره ای است. حرف دوگونها درست درآمد.

همچنین بخوانید: سازمان ملل و حیات بیگانگان فضایی

همچنین بخوانید: کشف گورستانی عجیب از موجودات بیگانه در آفریقا

همچنین بخوانید: مطلب جنجالی و شوکه کننده امضای توافقنامه بین رئیس جمهورامریکابا مجودات فرازمینی

 

‍ دوگون ها و فرازمینی های منظومه سیروس بخش ۲

 

✅در سال 1920 ، معلوم شد که ستاره ی همدم ستاره ی سیروس ، یعنی سیروس B ، یک ستاره ی کوتوله ی سفید است. کوتوله های سفید ستاره هایی کوچک ، متراکم و چگال اند که به طور کم نور و تاریک می درخشند.کشش جاذبه ی این ستاره ی همدم ، علت تلو تلو خوردن ستاره ی سیروس است.✅سیروسB از سیاره ی زمین کوچکتر است.

دوگون ها نام این ستاره ی همدم را پوتولو (potolo) به معنای ستاره ی تولو ، و به معنای کوچکترین بذر گذاشته اند. 

بذر به خلقت مربوط است ؛ در این جا شاید به معنای خلقت انسان.با این اسم (بذر) آن ها کوچک بودن ستاره را توصیف می کنند. آن ها می گویند این کوچکترین چیزی است که وجود دارد.آن ها حتی ادعا می کنند که این «سنگین ترین ستاره» است و به رنگ سفید است. دوگون ها بدین گونه ستاره ی همدم ستاره ی سیروس را با سه مشخصه ی اصلی و عمده به عنوان یک کوتوله ی سفید توصیف می کنند:کوچک ، سنگین و سفید. توضیح مدیر سایت کاوشگران ( قطعا همه میدانیم علم نجوم و اخترشناسی و تمام علوم و دانش و رشته هایی که با فضا و اجرام اسمانی و هرآنچه که با ان مرتبط هست در عصر امروز علم و دانش فوق العاده سطح بالاست و به گفته تمامی دانشمندان علم و تکنولوژی و دانش امروز حتی قابل مقایسه با دو دهه سه دهه یک قرن پیش هم نیست با هزاران سال پیش که اصلا فکر قیاس کردنش هم مضحک است اما یک لحظه صبر کنید این حرف های که دانشمندا میزنن را میخوانید سریع تایید نکنید این را بخوانید باز تصمیم بگیرید ببینید باز نتیجه همان تایید کردن سخنان انها میشود.محاسبات موضوعاتی در مورد اجرام اسمانی مسافت جرم ابعاد سرعت انبساط جهان و....کار سخته بوده و برای هریک تجهیزات مخصوص و مطالعه بسیار لازم است حالا به سخنان دوگونها توجه کنید ستاره سیروس همدمی دارد که از چشم ها پنهان است انها چگونه همدم ستاره سیروس را دیده یا از این ماجرا خبردار شده اند انها چگونه خبردارند ستاره سیروس سنگین ترین ستاره هست سفید است و کوچک ؟؟ اینها نشانهایی از کوتوله سفید است که چگال زیادی دارد جوری که میگویند یک قاشق از ان را به روی زمین بگذارند در زمین فرو میرد ؟؟ انها چگونه به این اطلاعات دست پیدا کرده اند خود انها میگویند خدایان انها که از سیروس آمده اند این اطلاعات را به انها داده انده شگفت اور است حالا تصمیم با خود شما )

همچنین بخوانید: مدارک ملاقات فرازمینی ها با زمین

همچنین بخوانید: دیگر برای موجودات فضایی پیام ارسال نکنید

خدای دوگونها علم و دانش شگفت آوری که توسط خدایان فرازمنی به انها داده شد

دوگونها و ستاره سیروس بخش ۳

 

✅نوموها خدای دوگون ها: نومو ها معمولا مخلوقاتی دو جنسه (ذوحیاتین ، خاکی و آبی و ماهی مانندی توصیف شده اند.هنر های بومی ، نومو ها را مخلوقاتی شبه انسانی ، با دست و پا و مانند ماهی با دم نشان می دهند.

 

✅گاهی حتی به آن ها «ارباب آب» ، «آگاهی دهندگان و انگیزانندگان» و «معلمان» می گویند.

 در سال 1970 کتابی با عنوان » راز شباهنگ » درباره ی سنت ها و باورهای دوگون ها در باب ستاره ی شباهنگ و نوموها توسط » رابرت تمپل » به چاپ رسیده و به محبوبیت قابل توجهی نیز رسید. در این کتاب » رابرت تمپل » به این نتیجه رسید دانش دوگون ها درباره ی نجوم و پدیده های غیر قابل رویت کیهانی را فقط در صورتی می توان توضیح داد که قبول کرد این دانش ها توسط نژاد فرا زمینی که در برخی نقاط در زمان های گذشته به ملاقات دوگون ها آمده بودند به آن ها داده شده است.

 

✅ او این قبیله را به افسانه ی نومو ربط داد و قانع شد و به این پی برد که نوموها ساکنان فرا زمینی منظومه ی ستاره ای سیروس بودند که در گذشته های دور چندین بار به زمین سفر کردند و دانش درمورد منظومه ی ستاره ای شباهنگ ( سیروس ) را در اختیار قبایل دوگون قرار دارند.

 

منبع:  http://www.crystalinks.com/dogon.html

 

برخی نظریات دلفین ها و نهنگها را مربوط به ستاره سیروس می دانند

مطالب بعدی را حتما دنبال کنید به اطلاعات دست اول و شگفت انگیز دست پیدا خواهید کرد

بخش نظرات این مطلب قوانین سایت برای ارسال نظر : نظرات حاوی کلمات رکیک فحاشی تهمت دروغ افترا به هر شخص انسان یا مردم هر کشوری ممنوع است.نظر تمام افراد و کاربران محترم و هرکسی عقیده خاص خودش را دارد پس بی احترامی به کاربر های دیگر بخاطر نوع نگرش و دیدگاهش ممنوع است خطاب قرار دادن کاربران دیگر با الفاظ رکیک به عنوان نقد کردن نظرات و دیدگاهش ممنوع بوده و نظراتی که در ان قوانین سایت رعایت نشده باشد منتشر نخواهد شد.نوع رفتار و گفتار ما نشان دهنده نوع ادب خانوادگی و بازتاب ادب و رفتار پدر و مادر مان و نوع تربیت انهاست لطفا بهم احترام بگذاریم حتی با نظرات دیگران مخالف باشیم
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]