ذکر شگفت انگیز هر مشکلی که در قران تضمین شده

درباره سایت
کاوشگران اسرار ایران باستان
دعانوسی و سرکتاب قرانی افشاگری درباره علوم غریبه اسرارقرانی دعاهای مجرب طلسمات سحروجادو پیشگویی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

ذکر شگفت انگیز هر مشکلی که در قران تضمین شده
تعداد بازديد:91951

ذکر شگفت انگیز هر مشکلی که در قران تضمین شده

ذکر شگفت انگیز هر مشکلی که در قران تضمین شده

ذکر شگفت انگیز تمام مشکلات که خدا در قران تضمینش کرده

 

امروز میخوام در ادامه سلسله مقالات دعاهای مجرب   

یک ذکر همه کاره بهتون معرفی کنم و در این مقاله فقط و فقط سر سوزنی از دریای آثارش را برای شما بیان کنم این ذکر را همه بارها و بارها و هرروزه میشنویم ولی به آثار شگفت این ذکر توجه نکردیم ذکری که خدا تضمینش کرده ذکری که بارها در قران آمده ذکری که خدا توصیه کرده بله خدا این ذکر را در قران بارها و بارها توصیه کرده شاید ایاتش را زیاد خوانده باشیم ولی بهش توجه نکردیم حالا براتون خواهیم گفت که چرا این ذکر انقدر مهمه چرا اینهمه آثار داره چرا خدا در قران برای هر مشکلی این ذکر را نام میبره و میگه بنده من فلان چیزو میخوای اینو بگو فلان چیزو میخوای این ذکر بگو و.... در واقع این ذکر برای هرچیزی مجرب هست یعنی ذکری برای بچه دار شدن ذکری برای خانه دار شدن ذکری برای رزق وروزی ذکری برای ثروت ذکری برای عاقبت بخیر شدن ذکری برای مریضی سخت ذکری برای روشنی چهره ذکری برای نورانیت صورت ذکری برای در امان ماندن ذکری برای در پناه خدا بودن ذکری برای جلب محبت ذکری برای ازدواج ذکری برای فروش زیاد

ذکر شگفت انگیز X دعاهای مجرب X ذکری برای بچه دار شدن X ذکری برای خانه دار شدن X ذکری برای رزق و روزی X ذکری برای ثروت X ذکری برای عاقبت بخیر شدن X ذکری برای مریضی سخت X ذکری برای روشنی چهده X ذکری برای نورانیت X ذکری برای جلب محبت X ذکری برای در امان ماندن X ذکری برای فروش زیاد X ذکری برای رونق کسب و کار X ذکری برای درمان افسردگی X طلسم یهودی برای ثروتمند شدن X کیا با دعا پولدار شدن X دعا برای ثروتمند شدن سریع X دعای کن فیکون برای محبت X دعا برای پولدار شدن از کتاب علوم غریبه

ذکر شگفت انگیز تمام مشکلات که خدا در قران تضمینش کرده

امروز میخوام در ادامه سلسله مقالات دعاهای مجرب

یک ذکر همه کاره بهتون معرفی کنم و در این مقاله فقط و فقط سر سوزنی از دریای آثارش را برای شما بیان کنم این ذکر را همه بارها و بارها و هرروزه میشنویم ولی به آثار شگفت این ذکر توجه نکردیم ذکری که خدا تضمینش کرده ذکری که بارها در قران آمده ذکری که خدا توصیه کرده بله خدا این ذکر را در قران بارها و بارها توصیه کرده شاید ایاتش را زیاد خوانده باشیم ولی بهش توجه نکردیم حالا براتون خواهیم گفت که چرا این ذکر انقدر مهمه چرا اینهمه آثار داره چرا خدا در قران برای هر مشکلی این ذکر را نام میبره و میگه بنده من فلان چیزو میخوای اینو بگو فلان چیزو میخوای این ذکر بگو و.... در واقع این ذکر برای هرچیزی مجرب هست یعنی ذکری برای بچه دار شدن ذکری برای خانه دار شدن ذکری برای رزق وروزی ذکری برای ثروت ذکری برای عاقبت بخیر شدن ذکری برای مریضی سخت ذکری برای روشنی چهره ذکری برای نورانیت صورت ذکری برای در امان ماندن ذکری برای در پناه خدا بودن ذکری برای جلب محبت ذکری برای ازدواج ذکری برای فروش زیاد ذکری برای رونق کسب و کار ذکری برای درمان افسرگی و هرچی از آثارش بگیم کمه همین که خدا بارها در قران بیانش میکنه همین که خدا میاد به زبان ساده میگه این ذکر را بگویید تا برکت و رحمتم را بر شما بریزم همین باید برای ما حجت باشه و درباره اش شک و تردید نکنیم.

یک ذکر ساده که در هر حالت میشه زیر لب تکرارش کرد با این همه آثار به نظرم باید با آب طلا نوشت ذکری که خدا بخاطر مهربانی و بزرگیش برامون برای نجات از هر گرفتاری توصیه کرده ذکر شریف و عظیم استغفار هست 

ذکر استغفرالله ربی اتوب الیه به باور خیلی ها فقط برای آمرزش جستن به خدا نیست و این را هم معصومین علیه السلام هم بزرگان دین گفتن و هم خدا و کلام حق و حقیفتش حالا ما چند نمونه از این ایات را با شرح آثارش بیام میکنیم و خواهیم گفت چرا این ذکر انقدر اثار داره و مهمه.

- افزایش ثروت، قدرت و برخورداری از برکت الهی 

وَیَا قَوْمِ اسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ ثُمَّ تُوبُوا إِلَیْهِ یُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَیْکُمْ مِدْرَارًا وَیَزِدْکُمْ قُوَّةً إِلَى قُوَّتِکُمْ وَلا تَتَوَلَّوْا مُجْرِمِینَ(هود، آیه 52)

- اجابت دعا

وَإِلَى ثَمُودَ أَخَاهُمْ صَالِحًا قَالَ یَا قَوْمِ اعْبُدُوا اللَّهَ مَا لَکُمْ مِنْ إِلَهٍ غَیْرُهُ هُوَ أَنْشَأَکُمْ مِنَ الأرْضِ وَاسْتَعْمَرَکُمْ فِیهَا فَاسْتَغْفِرُوهُ ثُمَّ تُوبُوا إِلَیْهِ إِنَّ رَبِّی قَرِیبٌ مُجِیبٌ (هود، آیه 61)

بیشتر بخوانید : دستوری جهت رونق کار

بیشتر بخوانید : دفع اضطراب

بیشتر بخوانید: دعای جهت سازگاری

بیشتر بخوانید : در امان ماندن از چشم زخم

- مودت و دوستی

 

وَاسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ ثُمَّ تُوبُوا إِلَیْهِ إِنَّ رَبِّی رَحِیمٌ وَدُودٌ (هود، 90)

  دعا برای افزایش رزق و روزی,دعای وسعت رزق و روزی

استغفار باعث می شود که برکات زیادی در زندگی هایمان حاصل شود

بهره دنیایی و مادی با استغفار

«اِستَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12)

در بیان امام صادق (علیه السلام) با استناد به آیات 10- 12 نوح می فرمایند: «هنگامی که رسیدنِ روزی ات را همراهِ سختی و کندی دیدی، زیاد استغفار کن، چرا که خداوند عزّوجلّ در کتابش می فرماید: از پروردگارتان، طلبِ مغفرت نمایید که او بسیار آمرزنده است تا از آسمان پیوسته بر شما بباراند و با اموال و فرزندان فراوان یاری تان رساند (یعنی در دنیا) و باغ های خرّم و نهرهای جاری عطایتان فرماید (یعنی در آخرت)» (بحار الانوار، ج78، ص201، روایت29)

وقتی در همین یک آیه از قرآن کریم نگاه می کنیم می بنیم که برای اثر استغفار سه بهره ارزشمند در دنیا معرفی شده است: «بارشِ پیوسته باران های مفید (برکت)»، «وسعت و مال فراوان» و «نعمتِ برخورداری از فرزندان». 

روایت شده که شخصی خدمتِ امام رضا(علیه السلام) آمد و از «خشکسالی» شکایت کرد. حضرت در بیان راهِ چاره فرمودند: «استغفار کن». شخص دیگری به پیشگاه حضرت آمد و از «فقر و ناداری» شکایت کرد. حضرتش فرمودند: «استغفار کن» فرد سومی به محضرش شرفیاب شد و از حضرت خواست تا دعایی فرماید که خداوند پسری به او عطا فرماید. حضرت، به او فرمودند: «استغفار کن». حاضران باتعجّب پرسیدند: سه نفر با سه خواسته متفاوت، خدمتِ شما آمدند و شما همه را به «استغفار» توصیه فرمودید؟! فرمود: من این توصیه را از خود نگفتم. همانا در این توصیه از کلامِ خداوند الهام گرفتم و آن گاه آیات 10- 12 سوره نوح را تلاوت فرمودند. (مجمع البیان، ذیل تفسیر آیه 12 10 سوره نوح)

رحمت الهی جذب می شود

... لَوْلا تَسْتَغْفِرُونَ اللَّهَ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ (سوره نمل، آیه 46)

چرا از پیشگاه خدا تقاضای آمرزش گناهان خویش نمی كنید تا مشمول رحمت او واقع شوید؟

این آیه به دنبال تقاضای قوم صالح (علیه السلام) برای نزول عذاب الهی بر آنها نازل شده است؛ چون آنها به حضرت صالح(علیه السلام) می گفتند: «تو اگر راست می گویی چرا مجازات الهی دامان ما را نمی گیرد؟» (سوره اعراف،آیه 77)

حضرت صالح این چنین پاسخ دادند:«چرا تمام فكر خود را روی فرارسیدن عذاب الهی متمركز می كنید؟ حال آنكه اگر عذاب الهی شما را فراگیرد به حیاتتان خاتمه می دهد و مجالی برای ایمان باقی نخواهد ماند؛بیایید گفتار مرا در بركات و رحمت الهی كه در سایه ایمان به شما می رسد بیازمایید.»

زندگی شیرین می شود

وَأَنِ اسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ ثُمَّ تُوبُوا إِلَیْهِ یُمَتِّعْکُمْ مَتَاعًا حَسَنًا ... (سوره هود،آیه 3)

و از پروردگارتان طلب مغفرت كنید و به سوی او بازگردید تا شما را به بهره ای نیكو تا مدتی معین(كه عمر دارید) كامیاب كند…

 

علامه طباطبایی در ذیل آیه فوق در (تفسیر المیزان جلد10،صفحه 210) می فرماید:بهرە دنیایی وقتی حسن و نیكو می شود كه آدمی در آن حیات به سوی سعادتی كه برایش امكان دارد روانه شود و خدای تعالی او را به سوی آرزوهای انسانی اش كه همان دستیابی به نعمت های دنیوی از قبیل وسعت، امنیت، رفاه، عزت و شرافت است هدایت كند. پس این حیات حسن در مقابل عیش ضنك و تنگی است كه در آیه 124 سورە طه به آن اشاره شده است كه «كسی از یاد من روی برگرداند معیشتی تنگ خواهد داشت.»

بلا و عذاب دور می شود

وَمَا کَانَ اللَّهُ لِیُعَذِّبَهُمْ وَأَنْتَ فِیهِمْ وَمَا کَانَ اللَّهُ مُعَذِّبَهُمْ وَهُمْ یَسْتَغْفِرُونَ (سوره انفال، آیه33)

ولی تا تو (پیامبر اسلام(صلی الله و علیه وآله)) در میان مردم هستی خداوند بر آن نیست كه آنان را عذاب كند، و تا آنان استغفار می كنند خداوند آنان را عذاب نمی كند.

در ذیل این آیه امام علی(علیه السلام) پس از رحلت پیامبر(صلی الله و علیه وآله) فرمودند: «یكی از دو امان از میان ما رفت، امن دیگر كه استغفار است را حفظ كنید.» (نهج البلاغه،حكمت 88)

کلام آخر

در حقیقت در باطن ذکر استغفار بنا بر آنچه که همه ی مردم می دانند یک نوع توبه و آمرزش خواهی است که ما در قبال گناهانمان از خداوند داریم و همین خضوع و طلب آمرزش باعث می شوند که برکاتی که ذکر شد در زندگی هایمان حاصل شود ... بنابر این قدر این ذکر را بیش از پیش بدانیم که با یک تیر چندین نتیجه برایمان خواهد داشت .

به تعبیرآیت الله بهجت: هر جا کم آوردی، حوصله نداشتی، گرفته بودی، پول نداشتی، باطریت تموم شد تسبیح را بردار و صد مرتبه بگو استغفر الله ربی و اتوب الیه ... آروم می شوی ... استغفار فقط برای توبه و آمرزش از گناهان نیست...

به گفته استاد عزیز که همه ما را به گفتن این ذکر تشویق میکنه میگه من هرچی دارم از برکت اثار خواندن قران و گفتن این ذکر هست واقعا جالبه همچین انسانی با این درجه از علم بزرگی ( هرچند نخواستن دیده بشن و بشدت مواظبت کردن و از معروفیت وقتی میگن هرچی دارم از برکت و آثار این ذکر دارم و این حرفو از علمی که دارن میزنن حتما اسراری پشت این ذکر هست که ما ادمای عادی ازش خبر نداریم وقتی انقدر بزرگان دین معصومین علیه السلام و حتی خود خدا هم توصیه کرده به این ذکر حتما چیزی هست پس بهتره که دو دستی بگیریمش و ولش نکنیم )

حالا چرا این ذکر انقدر اثار داره و مهمه ؟؟ به زبان ساده بگیم که شاید عظمت این ذکر را درک کنید .

ببینید همه ما شنیدیم و میدونیم که گناه هایی که میکنیم فقط برامون گناه نوشته نمیشه و این کارها و گناهان باعث ایجاد موانع و بوجود آمدن سدهایی محکم و قوی میشه حالا این مانع ها و سدها چیکار میکنن این موانع نمیزان  دعاهای ما خواسته های ما به آسمان بالا که جایگاه عرش الهی و فرشتگان مقرب که هرکدوم وظیفه ای دارن و بهشون کارهایی سپرده شده بره و خواسته هامون اجابت بشه از این رو برامون پیش اومده که بارها و بارها خواسته ای داشتیم و هرچقدر التماس دعا ذکر قران قسم آیه و.. ..دادیم اجابت نشده بعد طرف میاد میگه ای بابا خدا که صدای مارو نمیشنوه!!! ما که شانس نداریم استغفرالله خداهم پارتی بازی میکنه چرا خدا جوابمو نمیده نمیبینه تو چه گرفتاری هستم؟؟ همیشه بهشون میگم ببین چیکار کردی چه مانعی جلوی خروجی اسمان که راهی برای اسمانهای بالاتر هست ساختی که هرچی دعا میکنی میره و نمیتونه از اون خروجی عبور کنه و به دست فرشتگان بالاتر و مقرب برسه هرچی دعا میکنی میخوره به اون و بدون هیچ خیر و دست اوردی برمیگرده ( البته اینو بگم ها بماند که بعضی از خواسته ها مثل سم هست برامون مثل پول برای به بیمار اعتیاد بارها دیدیم طرف از بی پولی رفته ترک کرده و یه جماعتی رو خوشحال کرده انقدر یک روز مصرف کرده فرداش پول نداشته درد خماری کشیده و اذیت شده تا از این کار شیطانی دست برداشته ولی همون ادمو اگر هزار سال بهش امر بدن و همیشه پول براش فراهم باشه عین هزار سال مصرف میکنه و خودشو همه اطرافیانش را نابود میکنه پس ببینید طرفی که گرفتار اعتیاد شده خب هرچی بگه پول ثروت معلومه براش بده و خدا نه بخاطر چیزی بلکه بخاطر عشقی که به بنده هاش داره بهش نمیده یا بارها و بارها که الانم انقدر زیاد شده مجبور شدن هر شهر سهمیه بندی بشه اونم طلاقه دختره پسره میان شب و روزشون شده جهنم براشون سرکتاب باز میکنم مثلا دختره تا مرز خودکشی رفته میگم اومدی و از خدا و قران کمک میخوای پس قبول داری حالا اینجا اومده اون پسر هرگز باهات ازدواج نمیکنه و قصد ازدواج باهات نداره فقط داره گولت میزنه یا میان میگم اگر ازدواج کنی شش ماه بعد زندگیتون جهنم میشه و طلاق میگیرید و نه تنها خودت که یک خانواده رو ضربه میزنی خب این معلومه به مصلحت نیست و خدا میگه اخه تو فردارو خبر نداری خواسته تو اجابت نمیکنم بدون به نفعته و تباهت میکنه این موضوع جدای از بحث هست اینارو باهم اشتباه نگیرید) 

حالا هیچ چیزی نمیتونه اون موانع را نابود کنه بجز توبه کردن وقتی ما توبه میکنیم تمام موانعی که با گناهان ساختیم یکی یکی نابود میشه و در عین حال خداکه بخشنده و صاحب عفو عظیم هست مارو پاک میکنه یعنی با یک تیر دو نشون وقتی توبه ما قبول شد اونوقت میماند یک ادم پاک (  ادم پاک هم که انقدر پیش خدا مقام داره که دعا کنه رد نمیشه ) با یک راه هموار تا اسمان بالا از یک طرف پاکی پس دعاکنی رد نمیشه از یک طرف سر راهت مانع نیست که باعث جلوگیری از بالا رفتن دعاو خواستت بشه پس فقط کافیه دعا کنی تا خدا بهت بده این به زبان ساده از عظمت این ذکر بود امیدوارم جوری گفته باشم که درکش براتون راحت بشه این ذکر را این ایات را ول نکنید بابا گرفتاری هیچ کاری ازت بر نمیاد زبانت که زیر لب میچرخه ضررم که نداره سم که نیست یا اتیش که نیست بترسیم از گفتنش بسوزیم و اسیب ببینیم پس چه چیزی مانع میشه شما را در گرفتاری رنج و فشار عذاب بکشید ولی این ایات و اذکار زیبا را زیر لب زمزمه نکنید ولله اگر باطن این ایات و اذکار را میدونستید با گریه قران تلاوت میکردید . اگر گرفتاری و راه نجاتی پیدا نکردی اینم کلید و نقشه راه رسیدی به در بسته کافیه فقط کلیدی که این ایات و اذکار هم بندازی و قفل هرچیزی را باز کنی

نویسنده :
تاریخ انتشار : 19 / 05 ساعت: 19:1
بخش نظرات این مطلب قوانین سایت برای ارسال نظر : نظرات حاوی کلمات رکیک فحاشی تهمت دروغ افترا به هر شخص انسان یا مردم هر کشوری ممنوع است.نظر تمام افراد و کاربران محترم و هرکسی عقیده خاص خودش را دارد پس بی احترامی به کاربر های دیگر بخاطر نوع نگرش و دیدگاهش ممنوع است خطاب قرار دادن کاربران دیگر با الفاظ رکیک به عنوان نقد کردن نظرات و دیدگاهش ممنوع بوده و نظراتی که در ان قوانین سایت رعایت نشده باشد منتشر نخواهد شد.نوع رفتار و گفتار ما نشان دهنده نوع ادب خانوادگی و بازتاب ادب و رفتار پدر و مادر مان و نوع تربیت انهاست لطفا بهم احترام بگذاریم حتی با نظرات دیگران مخالف باشیم
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]