مطالب عجیب از اتفاقات اخر زمان و زمان دوران ظهور که نمیدانید

درباره سایت
کاوشگران اسرار ایران باستان
دعانوسی و سرکتاب قرانی افشاگری درباره علوم غریبه اسرارقرانی دعاهای مجرب طلسمات سحروجادو پیشگویی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

مطالب عجیب از اتفاقات اخر زمان و زمان دوران ظهور که نمیدانید
تعداد بازديد:9351

مطالب عجیب از اتفاقات اخر زمان و زمان دوران ظهور که نمیدانید

در این ساعت از وبسایتکاوشگران اسرار ایران باستان با یک مطلب فوق العاده عالی از سلسله مطالب موضوعآخر زمان در خدمت شما عزیزان هستیم مطالبی که مرور خواهیم کرد  مرگ سرخ مرگ سفید و مرگ سرخ چیست مرگ سفید چیست ؛ بارش بارانی عجیب بارش باران با شدتی عجیب: زمان و عجیب شدن زمان و شدت گرفتن بسیار عجیب گذر زمان و همچنین دلیل شدت گرفتن گذر زمان که یکی از علائم اخر زمان گذر سریع  زمان است هشدار برای کلید خوردن مرگ میلیاردها انسان مرگ میلیارد ها انسان با مرگ سرخ و مرگ سفید و مطالبی راجب اتفاقات اخر زمانی و اتفاقات نزدیک ظهور که درحال وقوع است و مطالب دیگه لطفا باما همراه باشید 

چن وقتیه که روی موضوعی مهم و حساس شدیدا تاکید میکنیم( که هرچه جلوتر میریم این حساسیت شدیدتر میشه ) و ان اخر زمان و ظهور اقایمان حضرت مهدی ع هست .

این تاکید و هشدار شدید که ما میدهیم علت دارد علتی که هیچ انکاری در ان نمیتوان کرد و این علتها از تطابق احادیث و روایات و ایات قران با اتفاقات حال حاظر در حال رخ دادن هست که وقتی این اتفاقات را با احادیث و روایات اخر زمانی میسنجیم میبینیم اری همه در حال اتفاق افتادن است و واقعا دیگر وقت بی تفاوتی نیست و ظهور نزدیکتر از چیزی که فکر میکنید هست اتفاقاتی مثل سیل عجیب مرگ های عجیب ویروس های مرموز ویروس عجیب دستساز ( مرگ سفید) زلزله های عجیب و زیاد ظهور گروه های تروریستی ( مرگ سرخ )و گذر عجیب زمان و.....همه از این سخن میگن مرگ سفید و مرگ سرخ شروع شده درباره اینکه مرگ سفید چیست و مرگ سرخ چیست قبلا در مطالب آخر زمانگفتیم و باز هم خواهیم گفت و اخر زمان و ظهور منجی نزیک است .

🔴 ظهور درسالی سرد و پر زلزله...

 امام صادق علیه السلام:

در سالی سرد و پر از زلزله که شرق و غرب زمین در اختلاف باشند منتظر فرج باشید!

📔 یوم‌الخلاص‌، ص‌543

📔 بیان‌ الائمه‌(ع‌) ج‌2، ص‌431

✅ زلزله های آخرالزمان در روایات 

🌕 رسول اکرم(ص) با اشاره به آخرالزمان فرمودند: «زلزله های بسیاری زمین را در خود خواهد گرفت»

📜 کامل سلیمان، روزگار رهایی، ترجمه علی اکبر مهدی پور، ج1، ح130

🌕 آن حضرت در جای دیگر، در این باره می فرماید: «شما را به مهدی(ع) بشارت می دهم. هنگامی که اختلافات شدید در میان مردم پدید آید و زلزله های سختی واقع شود او قیام می کند»

📜 روزگار رهایی، ج2، ح1431

🌕 امام صادق(ع) نیز با بشارت ظهور مهدی(ع) در این باره فرمودند: «مهدی را به شما بشارت می دهم که پس از پدید آمدن اختلافات در میان امتم و زلزله های بسیار ظهور خواهد کرد»

🌕 همچنین در جای دیگر فرموده اند: «از نشانه های قیام آن حضرت این است که در سالی پر از زلزله و سرما اتفاق می افتد»

📜 مجتبی الساده، شش ماه پایانی، ترجمه محمود مطهری نیا، ص64

🌕 امام محمد باقر(ع) نیز فرمودند: «قائم قیام نمی کند مگر در دوره ترس و وحشت و زمین لرزه ها و گرفتاری و بلایی که گریبان گیر مردم می گردد و پیش از این وقایع، طاعون شیوع می یابد و دوره ای که در میان عرب شمشیری برّان و بین مردم اختلافی سخت و پراکندگی و چنددستگی در دینشان پدیده آمده باشد و در حالشان دگرگونی پیدا شده تا جایی که آرزومند از شدّت آنچه که از هاری مردم و خوردن (درندگی) بعضی پاره دیگر را، که مشاهده می کند شبانه روز آرزوی مرگ می نماید و هنگامی که خروج می کند خروجش در دوران یأس و ناامیدی (مردم) است. پس خوشا به حال آنکه او را در می یابد و از یاران اوست، وای و تمامی وای کسی را که با او مخالفت ورزد و از فرمانش سرباز زند و از دشمنان او باشد» سپس آن حضرت فرمود: «او به امری نوین و سنّت و طریقه ای جدید و قضاوتی تازه قیام خواهد نمود که بر عرب گران باشد. کار او جز کشتار (معاند) نیست و توبه هیچ کس را نمی پذیرد و در کار خدا از سرزنش هیچ خرده گیری باک ندارد»

📜 غیبت نعمانی ص 236

🔴 چندین خَسف (فرو رفتن در زمین)

🔹 در روایات تنها سخن از «خَسف بَیداء بر لشکر سفیانی» نیامده بلکه از چند خسف دیگر نیز سخن به میان آمده:

 ۱- خسف جابیه: یکی از شهرهای شام که در سمت غرب شام واقع شده

۲- خسف حرستا: مکانی بزرگ و آباد، میان باغ های شام که بیش از یک فرسخ با شام فاصله داشت

۳- خسف بغداد

۴- خسف بصره

۵- خسف جزیرة العرب ...

📜 (تأملی در نشانه‌های حتمی ظهور، ص۱۹۳-۲۰۲)

⭕️ حتمی بودن خَسف بَیداء

🔸 در روایت معتبری از امام صادق پرسیده شد: آیا سفیانی از حتمیات است؟ امام فرمودند: «بله و کشته شدن نفس زکیه از حتمیات است و قائم از حتمیات است و خسف_بیداء از حتمیات است...

📜 (غیبة نعمانی، ب۱۴، ح۱۵)

دوستان یکی از علائم نزدیک ظهور که شاید نشنیده باشید و براتون عجیب باشه را در ادامه بیان خواهیم کرد و شاید بعضی ها تعجب کنید.

دقت کردین زمان چقدر عجیب شده یعنی گذر زمان عجیب شده از این نظر عجیب شده که مثل برق میگذره و عجیبتر از اون این هست که با وجود مشکلات شدید این دوران زود میگذره به لطف دولت نکبت شدید (نگو تدبیر و امید بگو نکبت شدید که جز نکبت برای ملت هیچ چیز نداشت و این نکبت با این وضعیت واقعا شدیده ) که برامون بیکاری فقر عدم ازدواج جوانان ورشکستگی و جمع شدن و تعطیل شدن کسب و کارها گرانی تورم دزدی حضرات رانت خواری گرانفروشی کم فروشی کلاه گذاشتن یکسری سر مردم و ملت و نابود کردنشون و.....اورده و واقعا شرایط سخت شده هم باز زود میگذره حال اینکه تا بوده همین بوده که وقتی انسان به مشکل میخوره و فشار بهش میاد حتی زمان هم باهاش لج میکنه و نمیگذره و مثلا یکماه اندازه یک قرن میشه براش و تا بگذره نابود میکنه طرفو هرچی زندگی سخت باشه چون لحظه لحظه شب ها و روزها درد داره زجر میکشه عذاب میکشه براش انگار زمان دیر میگذره ولی یک روز ادم حالش خوبه هیچ فکروخیالی نداره و مثلا میرن با دوستان و خانواده گردش کنن میرن تو طبیعت نمیفهمه کی غروب شد و باید جم کنن برگردن خونه حالا فرق حال خوب و حال بد که اثر میزاره روی گذر زمان (هرچند چیزی به اسم زمان وجود نداره ) را گفتیم و عجیب اینکه با اینهمه مشکلاتی که داریم زمان مثل برق میگذره و هرچه جلوتر میریم این گذر زمان زودتر میگذره و حس میشه یک لحظه فکر کنید به پنج ده پانزده بیست سال پیش یادتون هست اوناکه سن شون میرسه واقعا اینجوری نبود همین دو سه سال پیش هم به این شدت نبود ولی حالا این شدت انقدر شدید شده که دیگه کاملا به قول معروف طابلو شده انگار از محرم پارسال تا امسال فقط دو سه ماه گذشته ولی چشم باز کردیم یکسال شد یا چشم میزاریم عید و بهار و رمضان و ....میاد جوری که مثلا از کسی میپرسیم ماه رمضان چقدر دیگه مونده یا میشنویم مثلا هفته بعد ماه بعد محرم شروع میشه یا رمضان میشه یا فلان روز خاص هست باورمون نمیشه و فکر میکنیم از محرم و رمضان و..... که فقط چند ماه نهایتا پنج شش ماه گذشته چجوری یکسال شد و این فقط مختص شما یا من نیست برای تمام ادما همینه و همه اینو حس میکنن حالا این گذر سریع زمان میدونستید یکی از علائم نزدیکی ظهور هست و هرچه نزدیکتر میشیم این سرعت شدت میگیره حالا درباره شدت گرفتن گذر زمان معصومین هم سخن گفتن که یک نمونه اونو در ادامه اوردیم :

🔴 چرا زمان زود میگذره...

🌕 آیا دقت نموده اید چقدر زمان سریع میگذرد طوری که متوجه نمیشویم کی روزمان شب شد ،کی یک ماه و سال گذشت ؟

به روایت زیر توجه کنید:

🌕 امام علی علیه السلام:

در آخرالزمان برکت از سال و ماه و روز و هفته و ساعت برداشته می شود.

هرسالی به قدرت یک ماه

 و هر ماهی به قدر یک هفته،

 و هر هفته ای به اندازه

 یک روز و هر روزی به قدر 

یک ساعت می گذرد 

و در آن زمان سختیها 

بسیار شده و عمرها کوتاه می گردد.

📔 کنز العمال، ج 14، ص 244

✅یکی علت علمی آن نزدیک شدن ستاره طارق به زمین است که بخاطر جاذبه آن گذر زمان بسیار سریع گشته همه احساس میکنند اما هیچیک از وسایل اندازه گیری زمان آن را نشان نمیدهد

🔴 هشدار : روز واقعه و مرگ میلیارها نفر نزدیک است

🌕 همه چیز تمام شده و توقفی در کار نیست ، کفر و دوری مردم دنیا از مسیر حق بسیار عظیم گشته و گناهان هیچ وقت به این اندازه و کیفیت نبوده است پس رخدادهای عظیمی که در تاریخ بشریت بی سابقه است نیز به چند قدمی ما رسیده و خواهد آمد. بحث کاملا جدیست و شوخی بردار نیست اینبار تقاصی از ظالمان گرفته خواهد شد که حتی اگر از دنیا هم رفته باشند عذاب دنیائیشان را خواهند چشید.

🌕 اکثر سوره ها و آیاتی که اکثر مردم تصور میکنند درباره روز قیامت و پایان دنیاست ، در واقع درباره همین دورانیست که پیش روی ماست و منظور از «ساعت» در قرآن ظهور امام مهدی عج است که کاملا ناگهانی و غافلگیر کننده است

🌳 امام علی علیه السلام فرمودند:

حضرت مهدی قیام نمی کند، مگر زمانی که یک سوم مردم کشته شوند و یک سوم دیگر بمیرند و یک سوم باقی بمانند.»

📜 عقد الدرر فی اخبار المنتظر، ص۹۶

بیشتر بخوانید : اخر زمان و خروخ یاجوج و ماجوج و فتنها و کارها

همچنین بخوانید : آخر زمان و مطالب شگفت انگیز که نمیدانید

همچنین بخوانید : رازها و مطالب شگفت انگیز ظهور اسرار آخر زمان

همچنین بخوانید : مهم فوری ظهور نزدیک است جنگ اتمی ایران نابودی تهران و ری زلزله شدید دمشق

🌳 امام علی ع:

نزدیک ظهور حضرت مهدی مرگ سرخ و مرگ سفید و ملخ درغیر زمانش می باشد که مانند رنگ خون است. و اما مرگ سرخ مرگ با شمشیر است و مرگ سفید طاعون است.»

📜 عقد الدرر فی اخبار المنتظر.فصل1 باب4. ص98

(مرگ با شمشیر کنایه از جنگ نظامی جهانی است )

🌳 امام صادق علیه السلام فرمودند:

این امر (قیام حضرت مهدی علیه السلام) واقع نمی شود تا آن که دوسوم مردم بروند (کشته شوند). به حضرت عرض شد اگر دو ثلث مردم بروند پس چه کسی باقی می ماند؟ حضرت فرمودند: آیا شما دوست ندارید که از آن ثلث باقی مانده باشید.»

📜 بحارالانوار، ج ۵۲ ، ص ۲۰۷

فقط مومنان از روز واقعه نجات پیدا میکنند ،در دوران ظهور امام مهدی عج هستیم و ظهور بسیار بسیار نزدیک است

🔴 حوادث آخرالزمانی ناشی از گناهان مردم

🔴 از ابن عمر وایت شده است که پیامبر(ص) فرمود:

... سوگند که بی گمان واپسینهای این گروه مردم (مسلمانان) با تکان دادن سخت آزمایش می شوند ... پس اگر برگردند (توبه کنند) خداوند بر آنان بازمی گرد. پس اگر برگردند (گناه کنند) خداوند تکان دادن سخت سنگباران کردن زشت کردن و آذرخشها(صاعقه) را بر آنان بازمی گرداند

📚الفتن ،ص416-417 .جزء9 دنباله ح 1351

🔴 حسن بصری برای همشهریانش روایت کرده است:

بادی زرد از سوی قبله نزد شما می آیدو سه روز و دو شب پایدار می شود، به گونه ای که شب از زردی بسیار مانند روز روشن شود، و پس از آن در آب فرورفتن بصره خواهد بود، سپس نشانه های پیاپی ای از آسمان را پیشبینی کنید که مانند به رشته کشیدن دانه ها پشت سر هم اند. پس نخستین نشانه ها آذرخشها سپس باد زرد آن گاه بادی پایدار و صدایی از آسمان است که در آن مردمانی می میرند، و در واسط نابودی بسیاری و در کوفه شگفتیهایی و در اهواز زمین لرزه هایی می باشند که خانه های آنان گورهایشان خواهند شد سپس راهها بسته می شوند. پس کسی از شهری به شهری نمیرود

📚التشریف بالمن ص254،فتن سلیلی، ب41 ح372

🔴 امیر مؤمنان علی(علیه السّلام) در بیان نشانه های قیام قائم(علیه السّلام) فرمود:

 ... مردم به کفر بازمی گردند. پس در آن هنگام خداوند ویران کردن شهرها و سرزمینها را می آغازد. حلب با آذرخشها ویران می شود

📚الزام الناصب،ج2 ،ص172-173 خطبه بیان1

🔴 قتاده از سعید ابن مسیب روایت کرده است:

امیر مؤمنان در بارۀ آیه «58اسراء»

 {هیچ آبادی نیست مگر آن که ما پیش از روز قیامت نابودگر یا شکنجه کنندۀ آن می باشیم}

فرمود: ویران می شود'' آذربایجان با کناره های سم اسبان و آذرخشها..

 📚 مناقب آل ابی طالب ،ج2،ص312

(احتمال زیاد منظور از سم اسبان .ماشین آلات و تجهیزات جنگی میباشد)

با اینهمه شواهد بخدا که بی تفاوت باشید یا انکار کنید و یا بگید حالا وقت هست کو تا زمان اخرت و ظهور از بدترین خلایق هستید.

و وای بر اینگونه انسانها

بخش نظرات این مطلب قوانین سایت برای ارسال نظر : نظرات حاوی کلمات رکیک فحاشی تهمت دروغ افترا به هر شخص انسان یا مردم هر کشوری ممنوع است.نظر تمام افراد و کاربران محترم و هرکسی عقیده خاص خودش را دارد پس بی احترامی به کاربر های دیگر بخاطر نوع نگرش و دیدگاهش ممنوع است خطاب قرار دادن کاربران دیگر با الفاظ رکیک به عنوان نقد کردن نظرات و دیدگاهش ممنوع بوده و نظراتی که در ان قوانین سایت رعایت نشده باشد منتشر نخواهد شد.نوع رفتار و گفتار ما نشان دهنده نوع ادب خانوادگی و بازتاب ادب و رفتار پدر و مادر مان و نوع تربیت انهاست لطفا بهم احترام بگذاریم حتی با نظرات دیگران مخالف باشیم
مدیر سایت
این نظر توسط مدیر سایت در تاریخ 7 ماه پیش و 22:06 دقیقه ارسال شده است :
دوست عزیز سکووت نظرات لینک دار اسپرم نزارید
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]