خبر مهم تحقیقات جدید روی کرونا دانشمندان در بهت و وحشت

درباره سایت
کاوشگران اسرار ایران باستان
دعانوسی و سرکتاب قرانی افشاگری درباره علوم غریبه اسرارقرانی دعاهای مجرب طلسمات سحروجادو پیشگویی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

خبر مهم تحقیقات جدید روی کرونا دانشمندان در بهت و وحشت
تعداد بازديد:9501

خبر مهم تحقیقات جدید روی کرونا دانشمندان در بهت و وحشت

کرونا چهره عجیب خود را نشان داد.کرونا دانشمندان را عاجز کرد.خبر مهم تحقیقات جدید روی کرونا دانشمندان در بهت و وحشت.کرونا مرموزتر و عجیبتر از تصور.کرونا مانند هوش مصنوعی عمل میکند.کرونا توان فکر کردن و برنامه ریزی دارد.عجایب کرونا که دانشمندان را گیج کرد.عجایب وحشتناک کرونا .کرونا ویروسی اسرارامیز و مرموز

در حالی این خبر را در جایی معتبر مطالعه کردم و ان را برای مطالعه شما اینجا می اورم  که در این چند روز گذشته مخصوصا همین  ۲۴ ساعت اخیر کرونا چیزی هایی به ما نشان داد که انگار این ویروس اسرارامیز  و مرموز تا حالا داشته با ما بازی میکرده درست مانند حیوان وحشی که بعضی وقتا برای تفریح شکار خود را که ترسیده رها میکند و تا شکار بعد یک زمان کوتاه میخواهد پا به فرار گذارد شکارچی که کنار شکارش ایستاد دست خود را بالا میبرد و با پنجه به سر شکار نگون بختش میزند و شکار هم از اضطراب و ترس و خستگی توان قدم برداشتن ندارد و وقتی ضربه به سرش میخورد روی زمین پخش میشد و شکارش با غرور نگاهش میکند و قدرت خود را به رخ اخ میکشد و نشان میدهد که قدرت دست کیست و ان کیست که هرکاری بخواهد با شکارش میکند یا ازادش میکند یا غذای وعده بعدش حال امروز کرونا چیزی نشان داد به دانشمندان که هیچ مثالی بهتر از این برایش نمیشود پیدا کرد .در تازه ترین تحقیقات ویروس کرونا بجز گذشته که درمانش یک چالش بود چالشی عظیم برای محققین ایجاد کرد که واقعا دانشمندان در بحت و حیرت فرو رفتند کاری و چیزی که این ویروس لعنتی سوغات کشور دوست رفیق و برادر جمهوری اسلامی ایران چین کمونیست و کافران بیشرف برای دنیا به ارمغان اورد نگرانی عمیقی ایجاد کرد که کمام ترس ها و نگرانی های گذشته درباره خودش را باید شوخی گرفت یعنی هرچقدر تا حالا نگران بودید بریزید دور و حالا دیگر با این خبر وحشت سراسر وجودتان را خواهد گرفت این اتفاق نشان دهنده صد ها برابر فاجعه عظیم تر و عمیق تر و وحشتناکتر از چیزی که تا حالا برای ما انسانها ساخته خواهد بود و دقیقا با این چیزی که از خود نشان داد تمام ذهنیت دانشمندان را دگرگون کرد  حال میپردازیم به این  ماجرا که چه بوده.

یک مرد هنگ‌کنگی دو بار و از دو نمونه متفاوت ویروس با چند ماه فاصله به بیماری کرونا مبتلا شده است

دانشمندان اولین مورد از ابتلای دوباره یک انسان به ویروس کرونا را گزارش کردند. این کشف می‌تواند پیامدی مهم در ساخت واکسن داشته باشد و امید به رسیدن به ایمنی طبیعی در مقابل ویروس را تضعیف کند. دانشمندان دانشکده میکروبیولوژی دانشگاه هنگ‌کنگ گفتند، زنجیره ژنتیک ویروس نشان داده که یک مرد هنگ‌کنگی دو بار و از دو نمونه متفاوت ویروس با چند ماه فاصله به بیماری کرونا مبتلا شده است.

بر اساس این گزارش، بیمار مردی ۳۳ ساله بوده که حالت عمومی خوبی داشته است. وی اولین بار که مبتلا شد، سه روز از سرفه، گلو درد، تب و سر درد رنج برده است. آزمایش او وجود کووید-۱۹ را تأیید کرد و او روز ۲۹ مارس در بیمارستان بستری شد.

وی پس از دو بار آزمایش منفی مخاط بینی، روز ۱۴ آوریل از بیمارستان مرخص شد. چهار ماه بعد او از راه انگلستان از اسپانیا به هنگ‌کنگ برگشت و در ۱۵ آگوست در فرودگاه هنگ‌کنگ با آزمایش مثبت کرونا مواجه شد. او دوباره به بیمارستان رفت، اما هیچ علائمی از بیماری نداشت.

کارشناسان نتیجه‌گیری از تنها یک مورد را صلاح نمی‌دانند، اما تأکید کرده‌اند که چنین پدیده‌ای موجب نگرانی است. محققان دانشگاه هنگ‌کنگ با اعلام نتایج گفتند: «ظاهرا یک بیمار جوان و سالم برای دومین بار گرفتار کووید-۱۹ شده که اولین بار آن ۴.۵ ماه قبل بوده است.»

آن‌ها در ادامه گفتند: «این مورد نشان می‌دهد که ابتلای مجدد می‌تواند فقط در عرض چند ماه از ابتلای اول به وجود بیاید. یافته‌های ما حاکی است ویروس سارس-کو-۲ ممکن است در جامعه جهان با انسان باقی بماند، همان طور که سایر ویروس‌های انسانی معمول سرما‌خوردگی، حتی پس از بازیافت طبیعی ایمنی بدن، می‌توانند دوباره انسان را بیمار کنند.»

«از آنجا که دوام مصونیت پس از ابتلای طبیعی می‌تواند کوتاه مدت باشد، برای کسانی که قبلا به این ویروس مبتلا شده‌اند نیز باید واکسن در نظر گرفت. بیماران قبلا مبتلا شده به کووید-۱۹ همچنان باید مقررات کنترل همه‌گیری نظیر پوشیدن ماسک و فاصله‌گیری اجتماعی را رعایت کنند.»

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  بیشتر بخوانید : ناگفته های وحشتناک از طلسم سحروجادو دعا نویسی از زبان استاد علوم غریبه مهم افشاگری

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  بیشتر بخوانید : سخن حضرت علی درباره اخرالزمان

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بیشتر بخوانید : رسیدن خرجی از غیب

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  بیشتر بخوانید : ایجاد محبت و بیقرار کردن

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بیشتر بخوانید : ایجاد محبت و بیقرار کردن

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بیشتر بخوانید : رفع گرفتاری درشغل

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بیشتر بخوانید : داستانی شگفت انگیز از اعجازدیگری ااز قران

این تحقیق، که در مجله پزشکی «بیماری‌های عفونی بالینی» منتشر شده، اگر صحت داشته باشد، بدین معنی است که واکسن‌هایی که برای این ویروس ساخته می‌شود تأثیر دائمی ندارند و مردم نمی‌توانند توقع داشته باشند اگر یک بار از بیماری عبور کردند دوباره گرفتار نخواهند شد.

به گفته دکتر دیوید استرین، از دانشگاه اکستر، «یافته‌های این تحقیق به چند دلیل نگران‌کننده است. اول این که می‌گوید ابتلای قبلی ایجاد مصونیت نمی‌کند. دوم این که واکسنی که همه انتظارش را می‌کشند ممکن است تضمینی ندارد.»

وی در ادامه گفت: «کار واکسن این است که بیماری را در بدن شبیه‌سازی کند تا بدن بتواند آنتی‌بادی‌های لازم را تولید کند. اگر آنتی‌بادی‌ها نتوانند ایمنی دائمی ایجاد کنند، مجبوریم به راهبرد تضعیف دوره‌ای برگردیم تا زندگی عادی‌تری داشته باشیم.»

چندین گزارش از بیمارانی وجود دارد که چند بار به این ویروس آلوده شدند، اما تمام آن‌ها بر اساس مشخصه‌های بالینی بیماری بوده‌اند. در این مورد جدید اما، دانشمندان از زنجیره ژنتیکی برای تحلیل نژاد‌های جداگانه ویروس استفاده کردند.

دکتر جفری برت، از مؤسسه ولکام سنگر، تعجیل در نتیجه‌گیری از این خبر را بر حذر داشت و گفت: نباید تا انتشار گزارش کامل تحقیقات، نتیجه‌گیری کرد.

او گفت: «گزارش جدید قطعا سند محکم‌تری برای نظریه امکان ابتلای مجدد بیماری است چرا که در این گزارش از زنجیره ژنتیک ویروس برای تفکیک دو مورد ابتلا استفاده شده است. به نظر می‌رسد این بیمار به احتمال زیاد دو بیماری جدا از هم داشته است.»

وی افزود: «نکته مهمی که در این پرونده وجود دارد، و در خبر‌های مطرح نشده، این است که بیماری دوم بدون علائم بوده است. وجود بیماری دوم در آزمایش‌هایی دیده شد که فرودگاه هنگ‌کنگ هنگام ورود مسافران انجام می‌دهد و این فرد هیچ وقت هیچ نشانه‌ای از بیماری دوم از خود بروز نداده است.»

او می‌گوید با توجه به تعداد بالای مبتلایان در جهان، یک مورد ابتلای مجدد جای تعجب ندارد. او هشدار داد برای تحقیقی که فقط روی یک مورد انجام گرفته، «پیامدهای» آن بیش از حد وسیع است.

به گفته او: «چنین پدیده‌ای شاید خیلی نادر باشد. شاید ابتلای دوم خیلی جدی نباشد. گر چه ما نمی‌دانیم این شخص در طول ابتلای دوم اصلا بیمار بوده یا نه.»

دکتر سایمون کلارک، استادیار میکروبیولوژی سلولی در دانشگاه ریدینگ، گفت: «نکته مهم اینجا این است که ابتلا به یک نژاد تغییریافته ویروس نشان می‌دهد ابتلا به احتمال زیاد دوباره اتفاق افتاده نه این که همان ابتلای اول بوده که از ویروس باقی مانده است.»

«گزارش یک نژاد جهش‌یافته اصلا عجیب نیست. در واقع جالب‌تر می‌بود اگر هیچ جهشی وجود نداشت.» منبع: ایندیپندت

خب وحشتناک بودن این موضوع ان هم عمیق احتیاج به گفتن و توضیح خاصی ندارد و نشان میده که در چه فاجعه ای هستیم و تازه کرونا ویروس چهره هزار چهره خود را به ما نشان میده فقط یک توضیح کوچک برای انها که متوجه عمق فاجعه نشده اند بدهم. این اتفاق بالا یعنی یک جهش شدید و مرگبار که من پیشبینی ان را خیلی وقت پیش کرده بودم و گفته بودم نباید زیاد با این ویروس به بهانه های ساخت واکسن بازی کرد گفتم خودش انجور که ادم همان جور هم ناپدید میشد ولی به شرطی که ان را به حال خودش گذارند و رویش در هر مطب و بیمارستانی انواع داروها را ازمایش نکنند گفتم واکسنی در کار نخواهد بود یعنی نمیتوانند بسازند پس باید عامل جهشش هم نشوند این مطلب را چند ماه پیش در پستی به نام خیانت یا ناکارامدی دولت منتشر کردم  به این ادرس روی منت زیر کلیک کنید  

ــــــــــــــــــــــــــــ  خیانت یا بی لیاقتی و ناکارآمدی دولت پشت پرده تصمیمات ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

و اما دیدید که حرم درست در امد اولا این حرف را زمانی زدم که هر هفته دانشمندان قول هفته بعد برای ساخت واکسن را میدادند و اخر کاشف به عمل امد تمام این واکسن ها اصلا کارامد نیستن و فقط یک یا دو نمونه هست که ان هم فقط،دو سه ماهی جواب میده یعنی عملا هیچ حالا با این جهشی که داشته یعنی واویلا یعنی جهان مانند سحرای محشر خواهد شد یعنی هر چه تلاش کرده بودند برای ساخت واکسن همش هیچ میشود چون جهش کرده قوی شده باید اینها جواب نمیدهد و باید از اول شروع کنند یعنی تمام ماهیت خود را یا تغییر داده یا بعضی از انها را مخفی کرده و با چهره دیگر عمل میکند نمونه این حرفم هم جلوی چشمانمان هست مثل اینکه اول فقط به پیر ها و سن و سال دارها که اونم بیماری قبلی داشتن اسیب میزد یادتون هست اولش با هیچکس کاری نداشت انقدر کاری نداشت که بعضیا به این باور رسیده بودن بچه ها اصلا نمیگیرن بعدش شروع کرد درگیر کردن جوان ها به سالم و مریض هم رحم نمیکرد به ورزشکار و....همه رو مریض میکرد حالا هم به جان کودکان افتاده طوری که امار اصفهان وحشتناک اعلام کردن حالا هم علائمش زمین تا اسمون فرق کرده قبلا تب و صرفه و تنگی نفس بود الان اما هیچ علامتی نداره طرف فقط وقتی روحش از بدنش جدا شد میفهمه که جریان چیه مواظب خودتون و عزیزانتون باشید اینجور که معلومه دولت دوست و برادر کمونیست کثیف چین ساخته و دولت ما هم باهاش کشتار میکنم.

مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب قوانین سایت برای ارسال نظر : نظرات حاوی کلمات رکیک فحاشی تهمت دروغ افترا به هر شخص انسان یا مردم هر کشوری ممنوع است.نظر تمام افراد و کاربران محترم و هرکسی عقیده خاص خودش را دارد پس بی احترامی به کاربر های دیگر بخاطر نوع نگرش و دیدگاهش ممنوع است خطاب قرار دادن کاربران دیگر با الفاظ رکیک به عنوان نقد کردن نظرات و دیدگاهش ممنوع بوده و نظراتی که در ان قوانین سایت رعایت نشده باشد منتشر نخواهد شد.نوع رفتار و گفتار ما نشان دهنده نوع ادب خانوادگی و بازتاب ادب و رفتار پدر و مادر مان و نوع تربیت انهاست لطفا بهم احترام بگذاریم حتی با نظرات دیگران مخالف باشیم
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]