معجزات نجوم در قران

درباره سایت
کاوشگران اسرار ایران باستان
دعانوسی و سرکتاب قرانی افشاگری درباره علوم غریبه اسرارقرانی دعاهای مجرب طلسمات سحروجادو پیشگویی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

معجزات نجوم در قران
تعداد بازديد:9209

معجزات نجوم در قران

معجزات نجوم در کلام الله المجید قران عظیم  الشأن

در خدمت شما هستیم در سایت بزرگ و افشاگرانه های جنجالی از علوم غریبه دعانویسی افشای اسرار علوم غریبه افشای جنجالی استاد علوم غریبه از دعانویسی و حقایقی عجیب از سرکتاب فالگیری طلسم و سحروجادو از زبان استاد علوم غریبه و کلی مطالب جنجالی که برای اولین بار در طول تاریخ گفته شده پس با سایت  کاوشگران اسرار ایران باستان

باشید تا باهم از اسرار عجیب و شگفت انگیز قران اگاه بشیم

اسرار عجیب قران که دانشمندان جدیدا فهمیدند

اسرار عجیب قران و اشاره به شراره های خورشید و سوختن هیدروژن و تبدیل ان به هلیوم

معجزات نجوم در قران 

وَجَعَلْنَا سِرَاجًا وَهَّاجًا ﴿۱۳﴾ 

" و چراغی (خورشیدی) با شراره های بزرگ قرار دادیم"نبا 13 

خورشید بمثابه چراغ می ماند:

تشبیه خورشید به چراغ به این معنی است که خورشید سوختی را می سوزاند و نور و گرما می دهد. خورشید از عنصر هیدروژن و هلیوم تشکیل شده. به دلیل دمای بسیار زیاد درون آن، پیوسته بخشی از هیدروژن می سوزد و به هلیوم تبدیل میشود و مقادیر زیادی نیز انرژی مانند گرما و نور و تشعشعات آزاد می کند. و به این ترتیب بمثابه چراغ می ماند. سطح خورشید نیز همانگونه که قرآن آن را توصیف نموده، از جمله به شکلی که در تصویر می بینیم شراره های بزرگ دارد.

"اوست که خورشید را نور اصلی و ماه را نور بازتابی قرار داد". یونس 5

"ضیا» و ضو»" درخشش و تابشی است که از خود شی ساطع می شود، مانند تابش و درخشش چراغ و شمع. و "نور" روشنائی و تابشی است که از خود شی ساطع نمی شود بلکه بازتاب تابش ضیا» است.

و اینکه آیه می گوید: خورشید "ضیا»" است و ماه "نور"، به این معنی است که تابش خورشید از خود آن است ولی تابش ماه از خود آن نیست بلکه بازتاب تابش خورشید است.

(این موضوع در سوره نوح و به نقل از حضرت نوح آمده. یعنی وی چند هزار سال پیش از میلاد حضرت مسیح به مردم گفته بوده که: تابش خورشید از خود آن و تابش ماه بازتاب تابش خورشید است. )

 " سوگند به ستاره وقتیکه از بالا به گودال فرو می افتد (یا فرو می ریزد)". نجم 1

والنجم اذا هوی 

"هوی" فعل گذشته از مصدر هوی است. "هوی": بمعنی: فرو افتادن یا فرو ریختن از بالای زمین یا از روی زمین به درون زمین است. یعنی افتادن به درون گودال و چاله و چاه و غیره. ("خرور" بمعنی: فرو افتادن با سر یا پیشانی است "حط" بمعنی: فرود آمدن یا فرود آوردن یا فرو نهادن است (مانند فرود آمدن هواپیما و پرنده) "هبوط" بمعنی: دچار اشکال و ایراد شدن و از بالا به زمین فرو افتادن یا سرنگون شدن است. برخی اشتباها از این واژه برای فرود آمدن هواپیما استفاده می کنند. " سقوط" به معنی: فرو افتادن چیز بدرد نخور یا چیز بحال خود رها شده است. مانند: سرنگون شدن یک میوه خراب شده نزول به معنی: پائین آمدن است و انهیار به معنی: فرو ریختن ناشی از پوکی است).

نکته آیه "فرو افتادن یا فرو ریختن ستاره در چاله" است:

وقتی ستاره ای خیلی بزرگ باشد، (بیش از 100000 برابرزمین باشد) نیروی جاذبه و فشار درستاره نوترونی آنقدر زیاد می شود که نوترونها تحت فشار خرد می شوند و ماده در هم می شود وبه چاله تبدیل می شوند. (نوترون ذره بدون بار الکتریکی استکه جرم آن تقریبا مساوی پروتون است و در کلیه هسته های اتمی بجز هسته هیدروژن وجود دارد).

چاله ها چنان نیروی جاذبه قوی دارند که حتی نور نیز نمی تواند آنها راترک کند. به این خاطر دیده نمی شوند و سیاهچاله نامیده شده اند، این چاله ها ستارگان اطراف را به طرف خود می مکند یامی بلعند و در خود فرو می برند. و به این شکل به تعبیر قرآن ستاره در چاله سقوط می کند.

 (علت اینکه قرآن "مکیده شدن یا بلعیده شدن ستاره توسط چاله سیاه" را"فرو افتادن ستاره در گودال" تعبیر کرده این است که سمت فرو افتادن (یعنی سمت پائین) سمت کشش نیروی جاذبه است، وسمتی که ستاره توسط نیروی جاذبه چاله سیاه کشیده می شود نیز همان سمت پائین می شود.به این دلیل "مکیده شدن ستاره" توسط چاله سیاه را "فرو افتادن یا فرو ریختن ستاره در چاله" نامیده است).

" نه به خورشید و نه به ماه هیچکدام سجده نکنید، بلکه به خدائی سجده کنید که آنها را (یعنی: ماهها و خورشیدها را) آفرید"

خورشیدها و ماهها وجود دارد!

در زبان عربی "ضمیر" برای مفرد (یکی) و برای مثنی (دوتا) و برای جمع (سه تا و بالاتر از آن) صرف می شود. آیه از ماه و خورشید که دوتا هستند صحبت می کند ولی بجای ضمیر دوتائی مناسب آنها که "هما" به معنی "آندو" باشد، ضمیر جمع "هن" به معنی "آنها" بکار برده است. یعنی می گوید: به خدائی سجده کنید که خورشیدها و ماه ها را آفرید.

در زمان صدر اسلام تا پیش از اختراع تلسکوپ کسی خورشیدی و ماهی غیر ماه و خورشیدی که می بینیم را نمی شناخت. از زمان اختراع و بکارگیری تلسکوپ (هزار سال پس از محمد) تا کنون (در منظومه شمسی) دهها ماه کشف شده است.

 

اللَّهُ الَّذِی خَلَقَ سَبْعَ سَمَاوَاتٍ وَمِنَ الْأَرْضِ مِثْلَهُنَّ یَتَنَزَّلُ الْأَمْرُ بَیْنَهُنَّ لِتَعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ وَأَنَّ اللَّهَ قَدْ أَحَاطَ بِکُلِّ شَیْءٍ عِلْمًا ﴿۱۲﴾

 

 

"خدا آن است که هفت جو را آفرید و از زمین نیز چیزی مانند آنها".طلاق 12

همانطور که قرآن مطرح کرده زمین در واقع از 7 قشر (7 لایه) تشکیل می شود:

  1- قشر خارجی زمین. این قشر اساسا از سنگ خارا و کوههای آن تشکیل شده.دما در عمق یازده کیلومتری به 1100 در جه می رسد.

2 -قشر زیر قشر خارجی. این قشر از مگنزیم و سلیکات آهن تشکیل شده و در 400 کیلو متری دما تقریبا1400 در جه است.

3 -سومین قشر زمین در عمق میان 400 تا 700 کیلومتری قرار دارد. و از همان عناصر قشر بالائی تشکیل شده است. دما در آن بالای 1400 درجه است.

4- چهارمین قشر تا 2900 کیلومتری عمق امتداد دارد. پائین آن آهن و سلیکات منیزیم تقریبا3800 درجه گرم است.

5- دمای آن بالای 3800 درجه است و فعل و انفعالات خشونت باری در آن صورت می گیرد.

6 -ششمین قشر از آهن و آلیاژ فلز نیکل و مقادیر کمی سولفید آهن تشکیل شده.گفته می شود که جریانهای این قشر باعث نیروی آهن ربائی زمین می شود. دمای آن میان 3800 تا 4200 درجه است.

7- از همان آهن و نیکل قشر بالائی خود تشکیل شده و در مرکز آن دما به 6000 درجه می رسد.

 

توضیح: از این آیه برداشتهای متفاوقتی می شود عده ای مثل استاد بزرگوار آقای هارون یحیی به 7 لایه ی جو معتقد اند عده ای نیز به وجود 7 آسمان در کهکشان ها معتقد هستد که ما نظر اول را منعکس نمودیم.

 

 

جز» 27 سوره الرحمن آیه 37

"فاذا انشقت السما» فکانت ورده کالدهان"

"آنگاه که آسمان از هم بشکافد و چون گل سرخ و روغن گداخته باشد."

بر اساس تصویری که چندی پیش تلسکوپ هابل از یکی از پیچیده ترین سحاب های نجومی بنام " سحابی چشم گربه " پبت کرده است، ساختارهای حیرت آوری در این سحابی معلوم شده که شامل پوسته های گازی متحد المرکز، فوران های پر سرعت گاز، و گره های گازی غیر معمول متاثر از شوک که تخمین زده می شود 1000 سال سن داشته باشد، می شود و اما فوران های پر سرعت گاز گره های گازی دقیقا همان شکافته شدن است و این دقیقا مثل گل سرخ هست چرا که حرارت بالا اون و گازهای داغ مانند گل سرخ است که به دلیل حرارت زیادش هست و فوران های گازی ان به مانند روغن داغی که یک قطره اب بهش چکیده شده و اون روغن یکدفعه و به سرعت فوران میکنه و به هر جهت پخش میشه این هم دقیقا به سرعت و در هر جهت منفجر و فوران میکنه و مثل روغن گداخته که خیلی داغه و هرچیزی رو میسوزونه اونم بشدت داغه.

ایا ۱۴۰۰سال پیش مرکز و سازمان هوافضا در کار بود یا تلسکوپ های پیشرفته رادیویی بود یا سنسورها و مجموعه تکنولوژی های فوق پیشرفته و منحصربه فرد ردیابی سیگنالهای رادیویی حرارتی و نوری هزارفناوری پیچیده که قادر به دیدن و بررسی دور دستها بوده باشند؟؟حتما از خودتون بپرسید محمد چوپان بی سواد و ساده تر و معمولی تر از هرکسی در زمان چراندن گوسفندان در ان مراتع و دشت و صحرا چه سایت فضایی و ماهواره ها و دیش های عظیم گیرنده و دیش های عظیم رادیوتلسکوپ داشته که در زمان نوشتن این کتاب عظیم به این اطلاعات دست پیدا کرده و در کتابش به صورت رمزی نگاشته ‌؟؟؟ دو حالت بیشتر ندارد یا این حرف ها حرف یک چوپان بی سواد است که دارای سازمان عظیم هوافضا و موشک ها و سفینه های فضایی برای پرتاپ ماهواره و تاسیسات عظیم زمینی در یافت اطلاعات و پردازش و جستجو و کشف بوده که این کلا درباره اش حرف هم نزنیم بهتره چون احتیاج به حرف زدن نداره و مشخصه یا در حالت دوم این حرف ها سخنان کسی هست که به کل هستی اشراف کامل داره و کل هستی در کف دستان قدرتمند اونه بجز این چنان از اسرار پیچیده سخن گفته که نمیشود گفت فقط سخنان یک ناظر و نگاه کننده عظیم هست که فقط میتواند تمام اینها را مشاهده کند نه اصلا بلکه بخاطر اسرار عظیمی که انزمان نوشته شده و حالا بعد ۱۴قرن تازه کل دنیا سرسوزن ان را با صرف وقت و هزینه و نیرو و منابع عظیم کشف میکنند پس حتما این سخنان حرف های یک مشاهده کننده تنها نیست بلکه کسی انقدر زیبا و دقیق و کامل و موشکافانه این اسرار را در کتابی یک جلدی ۵۰۰ ششصد صفحه رمزنگاری میکند که در هر دوران و با هر سطح دانش و پیشرفت مردم انرا بفهمند یه ان که سواد فقط خاندن متن معمولی ان را دارد سطحی از دانش را از ان درمیابد کسی که اسرار ان را بداند اسرار ان را در میابد و هر چه زمان بگذرد و علم پیشرفت کند  با مردم عادی با تکنولوژی روز ان را به روش مدرن در میابند و دانشمندان اسرار دیگری که با سطح پیشرفت و علم و ابزاری که دارند اسرار و راز های مخفی شگفت انگیز دیگری را در میابد و من به شرفم سوگند میخورم که حتی هزاران سال بگذرد و علم اینگونه بدونه توقف و به سرعت پیش رود باز هم این کتاب عظیم را خواهید دید دانشمندان فلان چیز را کشف میکنند که الان برای ما حتی شناخته شده نیست و با کمال شگفتی میبینید این کتاب قبلا این اسرار را مکتوب کرده.ایا شگفت انگیز نیست ایات و اسرار به قدری صریحاً از این میگویند که این کتاب چنان عظمتی دارد که مطلقا محال است نوشته ای جز خالق عزیز و عظیم و یکتای کل عالم توان نگاشتن چنین کتابی را داشته باشد و این حتی بسیاری از دانشمندان خداناباور را با اشک شوق از عظمت این کتاب مسلمان کرده اما در ایران عزیز ما مسئولین چنان بلایی سر مردم مظلوم ایران اورده اند که همه از دین فرار کرده اند که هیچ حتی کاری کردند که مردم تمایلی برای خواندن چنین اسرار بزرگی را نداشته باشند تا این باعث شود سر سوزنی تفکر کنند که مگر میشود انسان معمولی چنین اسراری را بداند و همه ان را در یک کتاب جمع کند پس فکر کند که حتما کار انسان نیست کار خالق است که همه اسرار را میدانید پس وقتی این سخنان از طرف خالق است حتما دین اسلام هم حق است و دین درست و بی عیبی است پس هرکسی هر کاری به اسم دین اسلام کرد قبول نکند چون خود اسلام هم با چنین گروه و افراد و حکومت و تشکیلاتی مخالف است.

بخش نظرات این مطلب قوانین سایت برای ارسال نظر : نظرات حاوی کلمات رکیک فحاشی تهمت دروغ افترا به هر شخص انسان یا مردم هر کشوری ممنوع است.نظر تمام افراد و کاربران محترم و هرکسی عقیده خاص خودش را دارد پس بی احترامی به کاربر های دیگر بخاطر نوع نگرش و دیدگاهش ممنوع است خطاب قرار دادن کاربران دیگر با الفاظ رکیک به عنوان نقد کردن نظرات و دیدگاهش ممنوع بوده و نظراتی که در ان قوانین سایت رعایت نشده باشد منتشر نخواهد شد.نوع رفتار و گفتار ما نشان دهنده نوع ادب خانوادگی و بازتاب ادب و رفتار پدر و مادر مان و نوع تربیت انهاست لطفا بهم احترام بگذاریم حتی با نظرات دیگران مخالف باشیم
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]